"Możesz przyprowadzić konia do wody, ale dopiero jeśli przekonasz go, aby popływał na plecach - coś osiągnąłeś"


Próbuję znaleźć odpowiedzi na pytania dlaczego... i co jest tego przyczyną. Mówić o tym jest łatwo ale.... Znacie to z autopsji. Najlepsze rozwiązania znajdują się w nas samych, spróbujmy tylko popatrzeć na siebie z boku, bez emocji. Przeczytajcie a potem ........... Powodzenia

×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 1821.

Troszeczkę na temat mężczyzn....

Opublikowano 26 sierpień 2018 Autor: Opublikowano w: Mój punkt widzenia ... z życia brane
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ciekawi mnie co powie kobieta o mężczyźnie, który ma łzy w oczach? No właściwie to dobrze wiem, jest to widok dość żałosny. Taki facet chyba nie jest wymarzonym mężczyzną? Ktoś musi być silny i nie poddawać się ciepłym uczuciom aż do tego stopnia. Kobieta natomiast ma ten luksus, że może sobie na to pozwolić. Niestety, mężczyzna powinien być w związku tą twardą ostoją. Kurcze blade, w takim razie ja niestety już chyba nie jestem w takim rozumieniu mężczyzną . Dla przykładu pozwalam sobie na rozklejanie się w trakcie słuchania romantycznych piosenek, a to przecież przeczy wszelkim kanonom bycia przysłowiowym mężczyzną. To kim w końcu jestem? Mężczyźni mnie nie interesują, nie budzą we mnie żadnych emocji oprócz czasami, tej aby przywalić któremuś za chamstwo.

A jak to Wy postrzegacie ?

Ostatnio edytowany: środa, 03 październik 2018 12:00

Komentarze: 5

 • Wydaje się mi, że zły stan systemu nerwowego jest objawem słabości, choroby a nie wrażliwości uczuciowej człowieka. Ogólnie patrząc na to, to masz oczywiście rację. To zjawisko pojawia się najczęściej dopiero w męskim wieku późniejszym.

 •   Latoja

  Nie widzę niczego złego w męskich łzach, są nawet sytuacje, kiedy one bardzo wiele znaczą dla kobiety. Mit silnego mężczyzny nie wyklucza umiejętności wzruszania się, okazywania uczuć czy bycia czułym. Mnie w mężczyznach najbardziej brak czułości, którą podobnie jak wzruszenie skrzętnie ukrywają.No chyba, że jej nie czują, ale to inna sprawa.
  Podobno z wiekiem stajemy się bardziej skłonni do wzruszeń, jednak myślę, że bardziej niż o charakter chodzi o stan systemu nerwowego.

 •   NickOKOK
  Link do komentarza NickOKOK 30 sierpień 2018

  no...złe do złego ciagnie....sie podoba...

 • Kurcze, komuś się podobam... Niesamowite..... Ale ja tylko taki bywam......

 •   NickOKOK
  Link do komentarza NickOKOK 27 sierpień 2018

  a mnie sie podoba taka wersja faceta,,,

Skomentuj

*
*
*